Serdeczne podziękowania otrzymuje:

• Państwo Dorota i Mariusz Paszcza za pomoc w przygotowaniu i zorganizowaniu Pikniku Rodzinnego zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 22 im. gen. Józefa Bema w Jaworznie w dniu 24.05.2019r

• Firma TUBAN za wsparcie w organizacji Pikniku Rodzinnego zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 22 im. gen. Józefa Bema w Jaworznie w dniu 24.05.2019r

• Firma ULMA Construccion Polska S.A. za wsparcie w organizacji Pikniku Rodzinnego zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 22 im. gen. Józefa Bema w Jaworznie w dniu 24.05.2019r.

• Firma Bronowscy Czernichów Sp. z o.o. za wsparcie w organizacji Pikniku Rodzinnego zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 22 im. gen. Józefa Bema w Jaworznie w dniu 24.05.2019r

• Pan Michał Bożek Prezes Zarządu "Ustroninka" Sp z o.o. za wsparcie w organizacji Pikniku Rodzinnego zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 22 im. gen. Józefa Bema w Jaworznie w dniu 24.05.2019r.

• Pan Zdzisław Filip Prezes Zarządu Tauron Wydobycie za ufundowanie nagród dla dzieci biorących udział w VIII Międzyszkolnym Konkursie „Czytam i rozumiem” zorganizowanym  w Szkole Podstawowej nr 22 w Jaworznie w dniu 14.05.2019r.

• Prezydent Miasta Jaworzna Pan Paweł Silbert za ufundowanie nagród dla dzieci biorących udział w VIII Międzyszkolnym Konkursie „Czytam i rozumiem” zorganizowanym  w Szkole Podstawowej nr 22 w Jaworznie w dniu 14.05.2019r.

• Firma Dekor-Plast z Jaworzna za pomoc w przygotowaniu dekoracji sali na II Koncert Noworoczny.

• Pan Grzegorz Prusko za przeprowadzenie ciekawych zajęć w klasie I b na temat zawodu Górnika i pracy na kopalni.

• Pani Kazimiera Wesecka za niezwykłą lekcję historii przeprowadzoną w klasie VI

• Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Jaworznie oraz Pani Maria Dróżniak za przeprowadzenie spotkania z uczniami na temat pracy w Domu Pomocy Społecznej oraz rozbudzenie empatii do osób starszych i słabszych, którym możemy pomagać.

• Radny Miasta Jaworzna Pan Janusz Papuga za ufundowanie nagród rzeczowych dla uczestników "Europejskiego Tygodnia Sportu"

• Urząd Miasta Jaworzna za ufundowanie nagród rzeczowych dla uczestników "Europejskiego Tygodnia Sportu"