Artykuły

Przejdź do - I miejsce w Szkolnych Mistrzostwach Jaworzna - Igrzyska Dzieci w Badmintonie

I miejsce w Szkolnych Mistrzostwach Jaworzna - Igrzyska Dzieci w Badmintonie

Wczoraj 20 marca dziewczęta z naszej szkoły w składzie: Julia Sienkiewicz kl 5a, Lena Wartała kl.5a i Oliwia Haraf z kl.6b zajęły I miejsce w Szkolnych Mistrzostwach Jaworzna- Igrzyska Dzieci w Badmintonie.

Gratulujemy sukcesów!

21 marca 2024
Przejdź do - Zawody Mistrzostwa Jaworzna Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych w tenisie stołowym

8 marca 2024 r. w naszej szkole odbyły się zawody szkolne w tenisa stołowego. Zawody były przeprowadzone w dwóch kategoriach:
- chłopcy - rocznik 2011 i młodsi,
- chłopcy - rocznik 2009 - 2010.
W rozgrywkach szkolnych wzięło udział 12 uczniów.
W kategorii chłopców kl. IV- VI
I miejsce - Fabian Smalcerz
II miejsce - Bartosz Datoń
III miejsce - Artur Proksa
W kategorii chłopców kl. VII- VIII
I miejsce - Jakub Cichuta
II miejsce - Mateusz Proksa
III miejsce - Bartosz Gniłka
18 marca 2024
Czytaj więcej o: Zawody Mistrzostwa Jaworzna Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych w tenisie stołowym
Przejdź do - I miejsce i II miejsce w Narciarskich Mistrzostwach Szkół Miasta Jaworzna Slalom Gigant 2024

W dniu 21.02.2024r. uczniowie naszej szkoły Mikołaj Jarczyk kl. 5a oraz Tymon Jarczyk kl. 2b reprezentowali naszą szkołę w Narciarskich Mistrzostwach Szkół Miasta Jaworzna w Slalomie Gigancie, które miały miejsce na Stacji Narciarskiej "Złoty Groń" w Istebnej.  Chłopcy wykazali się bardzo dobrymi umiejętnościami narciarskimi co zaowocowało uzyskaniem wysokich wyników w zawodach:

I miejsce w kategorii IV - Mikołaj Jarczyk kl. 5a

II miejsce w kategorii II - Tymon Jarczyk kl. 2b

Sedrecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sportowych sukcesów!

22 lutego 2024
Przejdź do - II miejsce w miejskim konkursie „ŻYĆ BEZPIECZNIE”

II miejsce w miejskim konkursie „ŻYĆ BEZPIECZNIE”

ŻYĆ BEZPIECZNIE”

W środę 24 stycznia 2024 r. w Hali Sportowej Miejskiego Centrum Kultury i Sportu na Osiedlu Stałym odbył się miejski konkurs pt. „ŻYĆ BEZPIECZNIE” zorganizowany przez Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jaworznie. Naszą szkołę reprezentował zespół składający się z 3 uczniów w składzie: Krawczyk Joanna kl. VII, Stankiewicz Daniel kl. VII oraz Frączkiewicz Jakub kl. VIII. Test wiedzowy obejmował zagadnienia z zakresu przedmiotu edukacji dla bezpieczeństwa.

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zdobyli II miejsce na 17 szkół biorących udział. Uczennica Zuzanna Krawczyk otrzymała dodatkową nagrodę za najlepiej wypełniony test wiedzowy.

Gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia relacji:

24 stycznia 2024
Przejdź do - Sportowe sukcesy ucznia kl. 5a Mikołaja Jarczyka

Sportowe sukcesy ucznia kl. 5a Mikołaja Jarczyka

Sport to forma aktywności, w której uczniowie mogą realizować swoje pasje, spełniać marzenia o sukcesie i osiągać wciąż nowe cele. Uczą się dyscypliny, wytrwałości, samodzielności, współpracy w grupie. Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły kl. 5a Mikołaj Jarczyk systematycznie osiąga sukcesy we wspinaczce sportowej z czego jesteśmy dumni!

Mikołaj uwielbia i trenuje wspinaczkę zwaną bouldering. Jest to forma wspinaczki bez asekuracji na kilkumetrowych ścianach/ w terenie głazach. Droga do przejścia zwana jest problemem. Wymaga siły, precyzji, zwinności, wytrzymałości.
Jego ostanie osiągnięcia to:

I miejsce w Mistrzostwach Województwa Opolskiego
III miejsce w Mistrzostwach Województwa Śląskiego
V miejsce w zawodach Mood Masters Young - druga edycja kultowych, wymagających zawodów w wersji dla Dzieci o Młodzieży.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

19 stycznia 2024
Przejdź do - Koncert Laureatów i rozdanie nagród w XXI Diecezjalnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Złota Kantyczka 2024"

W sobotę 13 stycznia 2024 r. uczennice naszej szkoły Gabriela Gniłka i Hanna Łętowska wraz z nauczycielem muzyki - panią Angeliką Listowską uczestniczyły w uroczystym Koncercie Laureatów i odebrały nagrodę za zajęcie II miejsca w XXI Diecezjalnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Złota Kantyczka 2024".

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

15 stycznia 2024
Przejdź do - Konkurs muzyczny Taurona - Świąteczna MegaMoc

Konkurs muzyczny Taurona - Świąteczna MegaMoc

W sobotę 9 grudnia 2023 r. uczennice kl. 4a, 4b i 5a w raz z nauczycielami p. Angeliką Listowską i p. Urszulą Proksą brały udział w konkursie muzycznym Taurona - Świąteczna MegaMoc. Zespół pięknie wykonał i zagrał pastorałkę pt. "Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś". Takie akcje wprowadzają nas w świąteczną atmosferę i sprawiają, że każdy może poczuć magię świąt!

13 grudnia 2023
Przejdź do - 2 miejsce w XXI Diecezjalnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Złota Kantyczka"

2 miejsce w XXI Diecezjalnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Złota Kantyczka"

Miło nam poinformować, że 5 grudnia 2023 r. uczennice naszej szkoły Gabriela Gniłka kl. 4a i Hanna Łętowska kl. 4b reprezentowały naszą szkołę w XXI Diecezjalnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Złota Kantyczka" i zajęły 2 miejsce! Przesłuchania konkursowe rozpoczęły się od poniedziałku 4.12.2023 r. i trwały kilka dni. W konkusie tym brały udział dzieci i młodzież z wielu śląskich miast.

Serdecznie gratulujemy!

11 grudnia 2023