18 marca 2024
8 marca 2024 r. w naszej szkole odbyły się zawody szkolne w tenisa stołowego. Zawody były przeprowadzone w dwóch kategoriach:
- chłopcy - rocznik 2011 i młodsi,
- chłopcy - rocznik 2009 - 2010.
W rozgrywkach szkolnych wzięło udział 12 uczniów.
W kategorii chłopców kl. IV- VI
I miejsce - Fabian Smalcerz
II miejsce - Bartosz Datoń
III miejsce - Artur Proksa
W kategorii chłopców kl. VII- VIII
I miejsce - Jakub Cichuta
II miejsce - Mateusz Proksa
III miejsce - Bartosz Gniłka
Eliminacje były przeprowadzone przez p. Anetę Kołodziejczyk - Słowik w celu wyłonienia 2 uczniów z każdej kategorii do zawodów Mistrzostwa Jaworzna Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych w tenisie stołowym.
Zawody Mistrzostwa Jaworzna Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych w tenisie stołowym odbyły się 16 marca 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 11 w Jaworznie. Udział w tych zawodach wzięło czworo naszych najlepszych uczniów: Fabian Smalcerz, Bartek Datoń, Jakub Cichuta i Mateusz Proksa.
Konkurencja była bardzo wysoka, wszystkich zawodników było około 60. Należy dodać, że w tych zawodach startowali uczniowie, którzy należą do LKS Ciężkowianka oraz LKS Zgoda Byczyna. Dziękujemy naszym uczniom za reprezentowanie naszej szkoły i liczymy na podium w przyszłym roku!