Jesteś tutaj: Start / Odblaskowa szkoła

Odblaskowa szkoła

Przejdź do - Wyniki konkursu plastycznego "Odblaskowa szkoła"

Wyniki konkursu plastycznego "Odblaskowa szkoła"

Konkurs plastyczny "Odblaskowa szkoła" rozstrzygnięty! Zwycięzcom gratulujemy!

8 listopada 2023
Przejdź do - „Bądź widoczny! Noś odblaski!”

„Bądź widoczny! Noś odblaski!”

W naszej szkole została wykonana gazetka ścienna z pracami plastycznymi pt.: „Bądź widoczny! Noś odblaski!”, których ideą jest promowanie elementów ochronnych odblaskowych i przypomnienie o obowiązku noszenia odblasków po zmroku, w nocy oraz pochmurne i mgliste dni.
Pamiętaj! Dbajmy o bezpieczeństwo! Bądźmy widoczni!
31 października 2023
Przejdź do - Spacer w ramach akcji ODBLASKOWA SZKOŁA

Spacer w ramach akcji ODBLASKOWA SZKOŁA

29 września w ramach akcji ODBLASKOWA SZKOŁA uczniowie klas 1a i 2b wyszli na spacer ubrani w kamizelki odblaskowe i inne gadżety, by zadbać o bezpieczeństwo swoje i innych. Najpierw sprawdzili, gdzie blisko szkoły są przejścia dla pieszych oraz jakie znaki drogowe możemy spotkać blisko szkoły. Następnie wręczali seniorom odblaski i przypominali o konieczności ich noszenia, by każdy z nich był widoczny i bezpieczny na drodze.

2 października 2023
Przejdź do - Odblaskowa Szkoła - konkurs plastyczny dla uczniów kl. 1-8

Odblaskowa Szkoła - konkurs plastyczny dla uczniów kl. 1-8

Serdecznie zapraszamy uczniów klas I-VIII do udziału w konkursie plastycznym ODBLASKOWA SZKOŁA. Na prace czekamy do 23 października 2023 r.

Więcej informacji na plakacie.

10 października 2023

Odblaskowa Szkoła - SP 22 w Jaworznie

Serdecznie zachęcamy do oglądania filmu - relacji z akcji Odblaskowa szkoła. Uczniowie, nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej nr 22 w Jaworznie zaopatrzeni w odblaski będą bezpieczni i widoczni na drodze, szczególnie jesienią i zimą. Odblaski rozdane zostały również Seniorom z dzielnicy Jeleń. Akcja była dla nas wielką radością.

29 września 2023
Przejdź do - Konkurs ODBLASKOWA SZKOŁA2023

Konkurs ODBLASKOWA SZKOŁA2023

Kolejna przygoda przed nami!

Z wielkim zapałem i radością od piątku 29 września zaczynamy walkę o miano najlepszej szkoły (w naszym powiecie) promującej bezpieczeństwo uczniów w drodze do szkoły.
Nasze działania będą miały za zadanie popularyzowanie stosowania przez uczestników ruchu drogowego elementów odblaskowych. Zadbamy o  wyposażenie jak największej liczby uczestników ruchu drogowego w elementy odblaskowe. Będziemy zachęcać rodziców i opiekunów w zakresie wyposażenia i stosowania przez uczniów elementów odblaskowych, zwłaszcza w drodze do i ze szkoły. Ważnym celem będzie popularyzowanie przepisów i zasad ruchu drogowego oraz kształtowaniu partnerskich zachowań. Mamy mnóstwo pomysłów! Szczegóły już niebawem.

26 września 2023