KLASA I A i I B

Artykuły

Przejdź do - Pierwsza wizyta klas pierwszych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworznie

Pierwsza wizyta klas pierwszych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworznie

W dniu 10 grudnia 2019r. uczniowie klas pierwszych wraz z panią Sylwią Obacz i wychowawcami wybrali się do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie. Uczniowie mieli okazję zobaczyć pracę biblioteki, zapoznali się z księgozbiorem, uczestniczyli w ciekawej lekcji bibliotecznej oraz zobaczyli seans filmowy.

10 grudnia 2019
Przejdź do - Warsztaty ekologiczne i segregacja śmieci

Warsztaty ekologiczne i segregacja śmieci

W dniu 20.11.2019r. w naszej szkole uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w ciekawych warsztatach dotyczących ekologii i segregacji śmieci. Uczniowie dowiedzieli się jak segregować i do jakich pojemników wrzucać poszczególne odpady. Na zakończenie warsztatów otrzymali worki, które ozdabiali wg własnego pomysłu.

20 listopada 2019
Przejdź do - Bezpieczeństwo - warsztaty w kl. I

Bezpieczeństwo - warsztaty w kl. I

Dnia 02.10.2019 uczniowie klasy I a i I b uczestniczyli w ciekawych warsztatach  propagujących bezpieczne poruszanie się po drodze.

4 października 2019
Czytaj więcej o: Bezpieczeństwo - warsztaty w kl. I

Our English lesson

My eyes, my ears

my mouth, my nose, my  hair.

This is my face!

2 października 2019