Piknik klasowy kl. 1b

21 czerwca 2021

W środę 16 czerwca odbył się piknik rodzinny klasy 1b. Rodzice przygotowali dla swoich pociech mnóstwo atrakcji. Najpierw pierwszoklasiści uczestniczyli w animacjach, były zabawy ruchowe przy muzyce, zawody sportowe, zabawy z chustą animacyjną i bańki mydlane. Następnie rozpoczął się kilkugodzinny maraton na zamku dmuchanym. Uczniowie pokazali, że mają niekończące się pokłady energii, którą uzupełniali przy bufecie z pysznymi ciastami i przekąskami. Najbardziej rozchwytywane były lody i wata cukrowa. Na koniec było ognisko z kiełbaskami. Dziewczynki wróciły do domu z kolorowymi warkoczykami, a chłopcom przybyło tatuaży.

Serdecznie dziękuję rodzicom za udział i zaangażowanie w organizację pikniku. Uczniowie na długo zapamiętają to spotkanie.

wychowawca klasy 1b

Monika Kieres