Wręczenie aktu Stypendium Prezydenta Miasta Jaworzna

14 października 2021

Z wielką radością pragniemy poinformować, że uczeń naszej szkoły Szymon Soból otrzymał prestiżowe wyróżnienie jakim jest Stypendium Prezydenta Miasta Jaworzna na rok szkolny 2021/2022. Uroczyste wręczenie aktu odbyło się w Szkole Podstawowej nr 22 w Jaworznie dnia 13.10.2021r. Wręczenia dokonał pełnomocnik ds oświaty i gospodarowania nieruchomościami Pan Tomasz Jewuła, Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Tadeusz Kaczmarek oraz Naczelnik Wydziału Edukacji Pani Irena Wojtanowicz – Stadler. Szymon otrzymał również gratulacje z rąk Dyrektora Szkoły Pani Haliny Frączek oraz Przedstawiciela Rady Rodziców Pani Doroty Paszczy.

Życzymy Szymonowi wielu sukcesów oraz nieustannego rozwijania swoich pasji i zainteresowań.