Święty Andrzeju daj nam znać, co się z nami będzie dziać!

3 grudnia 2021
Nasze świetliczaki oraz uczniowie z klas I - III wraz z wychowawcami uczestniczyli we wróżbach andrzejkowych przygotowanych przez nauczycieli świetlicy szkolnej. Całą zabawę prowadziła wróżka Basia. Było mnóstwo zabawy i śmiechu, a uczniowie wiedzieli, że powinni traktować wróżby z przymrużeniem oka. Jak będzie wyglądała nasza przyszłość zależy tylko i wyłącznie od nas samych, od naszego postępowania. Wśród proponowanych wróżb pojawiły się m.in: znaczenie słów, karty, mowa kwiatów, wróżba z kolorów, liczb, odkrywanie przyszłości z kubków pod którymi były przedmioty, wróżba z horoskopu, przekładanie butów i lanie wosku. Uczniowie zaśpiewali także utwór pt: „ Magiczna podróż”, a na zakończenie zabawy wróżka odczytała „Przesłanie” Leopolda Staffa.