Święta Wielkanocne

15 kwietnia 2022

Święta Wielkiej Nocy to najważniejsze święto w naszej chrześcijańskiej tradycji. W czasach, gdy człowiek skłonny jest skupiać się raczej na zewnętrznej oprawie tych świąt, warto zwrócić myśl ku temu, co w nich najistotniejsze i zachęcić uczniów do refleksji nad męką Chrystusa, i nad triumfem zmartwychwstania. W środę 13 kwietnia 2022r. uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w apelu z okazji Świąt Wielkanocnych. Aby tradycji stało się zadość, uczniowie klas Va i VIa przygotowali bogaty program artystyczny, który pozwolił zastanowić się nad naszym życiem, a teksty piosenek pozwoliły zrozumieć ten szczególny czas. Apel przygotowały panie: Urszula Merda i Aneta Stańkowska, dekorację wykonała pani Barbara Hulbój.

Życzmy, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość, pokój oraz wzajemną życzliwość. By stały się źródłem umocnienia w  duchu.