„… dzieci lubią misie”, czyli Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole"

2 grudnia 2022

Nie sposób chyba wyobrazić sobie dzieciństwa bez ukochanego misia. Pluszowy przyjaciel rozumie wszystko i o nic nie pyta. Jest powiernikiem najskrytszych pragnień i zna wszystkie sekrety. Wspiera, pociesza, dodaje sił. Nie dziwi więc, że święto Pluszowego Misia jest dniem, o którym dzieci pamiętają każdego roku.

25 listopada w naszej szkole uczniowie obchodzili właśnie święto ulubionego pluszaka. Każdy mógł przynieść go do szkoły i wspólnie z misiem uczestniczyć w lekcjach. Miś był gościem honorowym w każdej klasie. Dodatkową atrakcją zorganizowaną przez Samorząd Uczniowski była możliwość wykonania profesjonalnego zdjęcia z misiami, które z pewnością będzie miłą pamiątką.

Również biblioteka szkolna przygotowała coś wyjątkowego. Pani Kasia Czopik zaprosiła uczniów do uroczej bibliobudki ( dziękujemy również panu Ryszardowi, naszemu konserwatorowi, który zajął się częścią techniczną budki !). Fotografie, jakie zostały wykonane w bibliotece, są naprawdę wyjątkowe.

Co prawda kolejne święto misia dopiero za rok, jednak z całą pewnością nasze misie nie będą czuły się samotne. Przecież z miłości do misiów nigdy się nie wyrasta…