Styczeń i #LaboratoriaPrzyszłości

2 lutego 2023

Ze środków finansowych uzyskanych w ramach programu „Laboratoria Przyszłości” jedną z klas szkolnych, tj. salę 25, wyposażono w nowe stoliki, krzesła, meble i inne niezbędne przedmioty. Codziennie odbywają się tam różne zajęcia edukacyjne dla uczniów klas IV-VIII. Nauka i praca w pięknej, całkowicie odnowionej sali z nowoczesnym wyposażeniem, jest wielką przyjemnością dla uczniów i nauczycieli.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci #CentrumGovTech #MEiN #technologie #edukacja #nauka #EdTech #EduTech #szkoła #innowacje #wspólnyczas

Uczniowie klasy 3 a naszej szkoły przygotowali wraz z wychowawcą p. Barbarą Bożek i p. Martą Czerniewicz program świąteczny, którym uświetnili wigilię dla osób samotnych. Program został przedstawiony w salce przy parafii św. Krzyża. Zdjęcia z występów uczniów zostały wykonane przy użyciu aparatu CANON EOS zakupionego w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”.

W dniu 31.01.2023 w naszej szkole na lekcji WOS w klasie 8a odbyła się debata  pod tytułem  „Co chcielibyśmy zmienić w systemie edukacji w naszym kraju”. Uczniowie mieli wiele ciekawych pomysłów, co należałoby zmienić  w polskiej szkole, ale również było kilka ciekawych poglądów uczniów na temat tego, co jest dobre w systemie edukacji. Podczas debaty uczniowie korzystali ze sprzętu nagłaśniającego zakupionego w ramach programu „Laboratoria Przyszłości” tj. przenośnej kolumny Ibiza.