W zaczarowanej zagrodzie

21 lutego 2023

W lutym uczniowie klas drugich wypożyczyli w bibliotece szkolnej lekturę Zaczarowana zagroda autorstwa Aliny i Czesława Centkiewiczów. Za sprawą Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 czekały na nich piękne, nowiutkie egzemplarze. Dzięki owocnej współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną Filia Jeleń, młodzi czytelnicy uczestniczyli w niezwykle ciekawej lekcji bibliotecznej. Pani Anna Sobula - Kierownik filii przedstawiła piękną prezentację, która obfitowała w ciekawostki o Alinie i Czesławie Centkiewiczach, zawierała mnóstwo ciekawych informacji o Antarktydzie i samej książce. Po szybkim qwizie uczniowie rozwiązali kartę pracy oraz wykonali pracę plastyczną. Zapraszamy do oglądania zdjęć w naszej galerii.