Wielkanoc 2023

5 kwietnia 2023

Piękno Świąt Wielkanocnych zachwyca swoją siłą i przekazem. Uruchamia w nas wiarę i budzi nadzieję na lepsze jutro. To bez wątpienia czas, kiedy w sercach dzieci, młodzieży i dorosłych jest więcej niż zwykle miejsca na ciepło i życzliwość.

I właśnie o takich pięknych emocjach opowiadał występ przygotowany przez klasę 8a oraz młodsze koleżanki z klasy 3b. Uczniowie, prezentując pełne zadumy rozważania, skłonili swoich odbiorców do przemyśleń i chwili refleksji nad wartością życia, prawdy i miłości. Doskonałym dopełnieniem tych rozmyślań były tańce wielbiące Pana, zaprezentowane przez uczennice z klasy 3b. Nad całością występu czuwały panie Marta Czerniewicz i Donata Porwit. Oprawa plastyczna, wykonana przez panią Anetę Kołodziejczyk-Słowik, w połączeniu z muzyką stanowiła dodatkowy przekaz, który poruszał serca i umysły.

A dalej to oczywiście życzenia pełne serdeczności, drożdżowy baranek i radosny czas świętowania.