Mój dom Ziemia - Światowy Dzień Ziemi

26 kwietnia 2023

W ramach obchodów Światowego Dnia Ziemi, które w tym roku przypadły na 22.04.2023r. szkolny wolontariat Iskra zorganizował akcję szkolną pt: „ Przynieś kwiatek na parapet”. Uczniowie doskonale wiedzą, że rośliny są najwspanialszymi naturalnymi oczyszczalniami powietrza, usuwają z niego dwutlenek węgla i szkodliwe związki chemiczne, w zamian dając tlen. Wszystkie przyniesione kwiaty ozdobiły szkolne parapety świetlicy szkolnej, sal lekcyjnych oraz gabinetów. Zrobiło się kolorowo i miło. Na korytarzu dolnym została przygotowana gazetka tematyczna połączona z grą, w której należało odgadnąć hasło. Uczennicą, która pierwsza rozszyfrowała hasło i zgłosiła prawidłową odpowiedź do p. B.Hulbój była Wiktoria Zając z kl. Ia. Gratulujemy !