Konkurs Talentów 2023

26 maja 2023

W dniu 26.05.2023r. po raz kolejny w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Talentów. Chętni uczniowie, którzy chcieli zaprezentować swoje talenty i zdolności przydzielani byli do odpowiedniej kategorii wiekowej: kl. I-III oraz kl. IV-VIII. Każdy uczestnik zaprezentował swoje zainteresowania, pasje oraz umiejętności. Występujących podziwiła społeczność szkolna, nauczyciele oraz rodzice. Występy naszych uczniów wymagały ciężkiej pracy i ćwiczeń. Były to m.in śpiew, układy akrobatyczne, szydełkowanie, rysunki, gra na gitarze. Skład komisji oceniającej to nauczyciele naszej szkoły: mgr Angelika Listowska, mgr Barbara Hulbój, mgr Katarzyna Czopik oraz uczennica klasy 8b Maja Hajos. Komisja konkursowa miała bardzo trudną decyzję z wyłonieniem zwycięzców, ponieważ poziom był wysoki!

Wyniki przedstawiają się następująco:

Klasy: I-III

I miejsce – Karolina Szkarłat IIIb i Julia Szuster Ib - duet

II miejsce – Gabriela Gniłka – IIIa

III miejsce – Hanna Łętowska – IIIb

Wyróżnienia: Zoń Hanna- IIIb, Prędka Blanka- Ib

Klasy: IV- VIII

I miejsce – Nikola Oporska- VI

I miejsce – Lena Sajak - IVa

II miejsce – Martyna Łach – Vb

III miejsce – Oliwia Rorbach –VII

Wyróżnienie: Lena Greger- IVa, Maja Rorbach – Va

Zwycięzcom gratulujemy sukcesów i dziękujemy za udział w konkursie. Zachęcamy również wszystkich uczniów naszej szkoły do przystąpienia w przedsięwzięciu w kolejnych edycjach!