Lekcja biblioteczna w MBP w Jeleniu

21 września 2023

W dniu 18 września uczniowie klasy 3b uczestniczyli w lekcji bibliotecznej o „Asiuni” Joanny Papuzińskiej. Książka ukazuje wojnę z perspektywy dziecka. To niełatwy temat do omówienia. Kierownik Fili Jeleń – Pani Anna Sobula przedstawiła nam ciekawą, bogatą w informacje o autorce prezentację. Zdjęcia, przytoczone historie i qwiz to bardzo atrakcyjna forma przyswajania i sprawdzania wiedzy. Pani Ania przygotowała również zajęcia plastyczne podczas których uczniowie projektowali sweterki dla tytułowej Asiuni. Powstały kolorowe i piękne prace, które aktualnie zdobią salę lekcyjną. A pamiątkowe zdjęcie zrobiła nam wychowawczyni klasy – Pani Malwina Otrębska-Szczotok. Chętnie odwiedzimy kolejny raz miejską bibliotekę – to pewne.