Dzień Pluszowego Misia w SP 22

24 listopada 2023

24 listopada to kolejny, bardzo wyjątkowy dzień dla naszej szkolnej społeczności. Kto nie lubi mięciutkich, pluszowych misiów? W naszej szkole nie znamy takiego przypadku. Dlatego z radością świętujemy Dzień Pluszowego Misia. Uczniowie na lekcjach i przerwach mieli jedyną w swoim rodzaju możliwość przytulania swoich misiów, które wspierały ich w ten piątkowy, wietrzny dzień. W bibliotece szkolnej warto było skorzystać z foto-budki, zobaczyć wystawę książek poświęconą naszemu bohaterowi dnia, a miało tego! Z tej wystawy można było wybrać książki i wypożyczyć. W beczułce miodu czekało "małe Conieco". Przerwy były iście misiowe. Miło spędzaliśmy czas kolorując mandale, układając puzzle czy szukając miodu na końcu labiryntów. Odbyło się również głośne czytanie książki „Nowe przygody Kubusia Puchatka”.

O kolorowe znaczki z postacią misia zadbał Samorząd Uczniowski. Zostało nam jedynie rozstrzygnąć konkurs plastyczny. To będzie bardzo trudne zadanie, ponieważ wpłynęło wiele pięknych prac. Trzymajcie kciuki i czekajcie na wieści!