Aktywna klasa - promowanie aktywności fizycznej!

19 lutego 2024

Od listopada do lutego nasza szkoła brała udział w konkursie Aktywna klasa. Zadaniem konkursowym było nagranie filmu z prezentacją przerw, które zorganizowaliśmy dla uczniów. Projekt miał na celu promowanie aktywności fizycznej i zapobieganiu uczniowskiej nudzie. Ciekawe, aktywne przerwy gwarantują rozładowanie złości, agresji i poprawiają bezpieczeństwo w szkole. Prowadzone działania Stop dla hałasu w szkole niosły korzyści prozdrowotne, relaksowały i dały możliwość wyciszenia, uspokojenia się. Dzięki naszym przerwom uczniowie wspólnie odpoczywali, integrowali się i miło spędzali czas.

Pozostało oczekiwać na wyniki konkursu, które zostaną opublikowane w marcu. Trzymamy mocno kciuki za naszą szkołę!

Organizatorami konkursu pod patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna są Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaworznie oraz Gminna Rada Działalności Pożytku Publicznego w Jaworznie.

Zachęcamy do oglądania filmu: